Disneyland Adventure (Martina Laštíková - USA)

201302lastikova2Už na začiatku, keď som sa presťahovala do druhej rodiny som si ich zamilovala. Moja host sister Frankie sa stala ako mojou "third sister". Keďže má len sedem rokov, jedno z najväčších dobrodružstiev v jej živote bolo, keď mala päť rokov a bola v Disneylande. Stále mi o tom rozprávala a aké to celé bolo úžasné. Mne samozrejme nezáleží na veku a každý z nás zostane dieťaťom tak trochu naveky. Potom začali rozprávať o ďalšom takomto výlete. Samozrejme ja som sa začala veľmi tešiť. Nevedela som si predstaviť, aké to bude a to všetko.

Prišiel deň, keď bolo na stopercent isté, že ideme na California Adventure. Bola som taká veľmi šťastná, že si to neviete ani len predstaviť. Vidieť všetko Disney Princesses a samozrejme Mickey Mouse and his friends. Keď sme prišli do Californie, bol to pre mňa úplný šok. Z teploty asi -10 do +29 je teda veľký rozdiel :). Samozrejme to bolo príjemné cítiť znova teplo a odhodiť na chvíľu zimný kabát. Boli sme ubytovaný v Disney Hoteli, ktorý je veľmi blízko Disneylandu a celého resortu. Hneď prvý deň sme boli v Disneylande a na nejakých tých "rides". 
201302lastikova1Nezáležalo mi teda veľmi na tom, či sú to nejaké "kids rides" ako Teacups alebo Big rollecosters, ja som si to teda poriadne užívala. Slnko, teplo, Disneyland a ten pocit, že ste so svojou Host family na dovolenke, aby ste strávili čas spolu. Bola som na skoro všetkých "rides", aj keď na nejaké musíte čakať dokonca aj dve hodiny. Ale verte mi, stojí to za to. Môj najobľúbenejší bol "Space Mountain". Idete na "rollecoster" cez milióny "fake stars" a to je niečo naozaj úžasné. Dokonca vietor vám veje do tváre a vy sa cítite ako vo vesmíre.  V Disneylande sme strávili 4 dni a potom sme sa vrátili zase znovu do Idaha. Bola som trochu sklamaná z toho počasia a že zas a raz musím vytiahnuť zimný kabát, ale cítila som sa super, lebo som sa cítila, ako keby som sa vracala znovu domov. Bol to krásny pocit :)

 

Najlepšie na tomto všetkom bolo, že som strávila čas so svojou host family a všetko bolo úžasné. Takéto výlety vás veľmi zblížia a viete, že sa na nich môžete spoľahnúť nielen počas vašej výmeny, ale aj "couple years after this all" :)

 

Píšte mi vaše otázky kedykoľvek na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Veľmi rada sa s vami podelím o všetky moje zážitky a skúsenosti, či už tie dobré alebo zlé :)

 

Novinky / Newsflash

Kto je online

We have 11 guests and no members online

Prihlásenie (Rotex členovia)

Rotex Czech Republic & Slovakia, Powered by Joomla!, designed by SiteGround, created by Norbert Kaniansky