Výlet na Floridu (Veronika Kučerová - USA)

kucerova12.2012Ahojte všetci. Takže po nejakej dobe sa nazbierali opäť nejaké zážitky. Určite ste na meetingoch počuli o možnosti výletov z vašich budúcich dištriktov. Môj dištrikt ponúka 3. Minulý týždeň (9.-15.12.2012) sa konal výlet na Floridu, kde som sa zúčastnila ja spolu s mojou kamarátkou zo Slovenska, Zuzkou Pavlovou. Boli sme v meste Orlando. Nachádza sa tu najväčšie množstvo Disney parkov, Universal štúdio a všeličo možné. My sme navštívili Disney parky a Universal štúdio. Bolo to úžasné!

Prvá vec čo ma úplne uchvátila bola to, že som v decembri nosila kraťase a tričko s krátkym rukávom. Cestovali sme autobusom, čo bolo celkom dlhé ale práve to je na tom to najlepšie (samozrejme pokiaľ vám nie je zle). Počas cesty sa nám vo Východnej Virgínii pokazil autobus, takže sme čakali asi 3 hodiny na nový. Náš plánovaný príchod na hotel sa posunul z 18:30 na 23:30. Ale aspoň bola sranda. Keď sme konečne dorazili na Floridu, všetci sme sa tešili. Na ďalší deň sme išli do Disney. Ja som bola v Disney Worlde aj v Paríži, ale toto bolo niečo iné. Disney v Paríži je mravec oproti Orlandu. Boli sme tam hneď od rána, takže sme mali čas na všetko. Našťastie nebola veľká sezóna takže sme nemuseli dlho čakať v radách, no aj tak sme čakali raz aj vyše hodiny. Snažili sme sa dostať na všetky kolotoče a bláznivé jazdy aké sme našli. Išli sme aj na takú vodnú jazdu. Pýtali sme sa, či budeme veľmi mokrí, lebo v ten deň nebolo až také teplo. Povedali nám, že bude len trošku. Ja som sa opýtala, že či aj v prvej rade. Povedali že je to ok. Tak sme si sadli do prvej rady...nebudem vám hovoriť že aj ponožky som mala mokré :D ale aspoň sa bolo ma čom smiať. Boli sme skupinka 10 ľudí z celého sveta, ale veľmi sme si sadli. Ďalej sme tiež navštívili Universal Štúdio, kde sme videli Harry Plotter zámok a aj to malé mestečko, kde si nakupuje veci do školy, cukríky a všetko možné. Tu už boli naozajstné kolotoče, kde som sa občas aj bála. Išli sme aj na kolotoč čo je voľný pád a tam mi už nebolo všetko jedno. Haha. Ale prežila som to a bola to sranda. Ak máte radi bláznivé veci, choďte. Ďalšia úžasná vec bola jazda v zámku Harry Potter. Normálne ste sa cítili že lietate spolu s nimi na metle. Podobná jazda bola aj Spider man, kde sme dostali aj 3D okuliare. Wow bolo to skvelé.

Takže opäť mám veľa zážitkov a čo viac, nových kamarátov po celom svete. Dohodli sme sa, že sa pokúsime ísť aj na ďalší výlet, aby sme mohli opäť stráviť čas spolu. Ak váš dištrikt bude ponúkať výlety, a rodičia vám umožnia ísť, určite choďte.  Sú to zážitky a kamarátstva na celý život. A môže sa stať, tak ako mne ,že vám váš Rotary Club pomôže zaplatiť výlet. 


Tak vám prajem veľa úspechov a zážitkov a aby ste sa dostali do tej krajiny, ktorú si najviac želáte. 


A ak máte otázky, kľudne mi napíšte! Nebojte sa! Hocičo váš napadne aj blbosti! 
Papa, Veronika Kučerová USA, Ohio

Novinky / Newsflash

Kto je online

We have 21 guests and no members online

Prihlásenie (Rotex členovia)

Rotex Czech Republic & Slovakia, Powered by Joomla!, designed by SiteGround, created by Norbert Kaniansky