Past events

CZ: Rotex Only Meeting, Křižanov 11.-13. 11. 2011

Druhý říjnový víkend se v rekreačním středisku Drak v Křižanově konal první Rotex Only Meeting v tomto rotariánském roce. Tento víkend byl organizován novou prezidentkou Rotexu CZ i SK, Adélou Trskovou, a patří ji proto velký dík za skvěle odvedenou práci. Meeting byl výjimečný velmi vysokou účastí jak z řad již zaběhnutého Rotexu, tak počtem reboundů, tedy studentů, kteří se během léta vrátili ze svého ročního výměnného pobytu.


Páteční večer začal přivítáním všech navracejících se studentů a jejich prezentacemi, ve kterých bylo zastoupeno Mexiko, USA, Kanada a Tchaj-wan. Prezentace byly mimořádně kvalitní a zajímavé, a jistě budou i přínosné pro vyjíždějící studenty, kteří se nemohou rozhodnout, ve které z těchto zemí chtějí strávit svůj rok. Členové Rotexu budou veškeré země, do kterých je výměna možná, prezentovat na Orientation Meetingu v Třebíči 11. -13. 11. 2011. Doufáme, že naše zkušenosti usnadní rozhodování budoucím outbound studentům.


Rotex Only Meeting, uskutečněn především pro rebound (navracející se) studenty, proběhl velmi úspěšně a Rotex doufá, že získá co nejvíce z nich do svých řad. Další z cílů akce, který byl splněn, bylo naplánování organizace výše zmíněných setkání. Těšíme se na příští shledání!

Novinky / Newsflash

Kto je online

We have 9 guests and no members online

Prihlásenie (Rotex členovia)

Rotex Czech Republic & Slovakia, Powered by Joomla!, designed by SiteGround, created by Norbert Kaniansky